Aktualności

MRH S.A. oferuje do wynajęcia na terenie Rynku Hurtowego – Giełdy owoców i warzyw – boksy handlowe - o powierzchni od 18 do 36 m2 (pojedynczy i podwójny moduł).

Boksy handlowe będą umieszczone pod pierwszą wiatą od strony wjazdu na Giełdę. Branża wyłącznie spożywcza - warzywa i owoce, art. spożywcze, zdrowa żywność - handel detaliczny. Planowana budowa - koniec roku 2014, wynajem od roku 2015.
MRH S.A. oferuje do wynajęcia na terenie Rynku Hurtowego – Giełdy owoców i warzyw – hale magazynowe o powierzchni od 100 do 200 m2 każda z pełnym zapleczem socjalnym i biurem (wszystkie niezbędne media) - w drugiej hali.

Planowana budowa - rok 2015. Oferta skierowana do poważnych klientów z branży owoców/warzyw, spożywczej lub przemysłowej.
NIEAKTUALNE – MRH S.A. oferuje do wynajęcia na terenie Rynku Hurtowego – Giełdy owoców i warzyw – hale magazynowe o powierzchni 320 m2 każda z pełnym zapleczem socjalnym i biurem (wszystkie niezbędne media).

Hale będą dostępne od wiosny 2014 roku. Dostępne są jeszcze dwie z trzech hal magazynowych – oferowane dla poważnych klientów z branży owoców/warzyw, spożywczej lub przemysłowej.
Małopolski Rynek Hurtowy Spółka Akcyjna sprzeda teren o powierzchni 7 hektarów w centrum Tarnowa.

Więcej informacji pod n-rem 502054134, mrhsa@mrhsa.pl.
ATRAKCYJNY TEREN W TARNOWIE DO WYNAJĘCIA 1,2 HA, PRZY PÓŁNOCNEJ OBWODNICY

Przedmiotem oferty jest dzierżawa terenu o pow. ok. 1,2 ha, zlokalizowanego w Tarnowie przy ul. Giełdowej (50 m od obwodnicy północnej Tarnowa – ul. Wyszyńskiego, naprzeciw terenów Tarnowskiego Klastera Przemysłowego „Plastikowa Dolina” S.A.). Oferta obejmuje dzierżawę terenu z przeznaczeniem pod zabudowę obiektami magazynowymi, handlowymi, pod drobną produkcję itp., ze środków finansowych dzierżawcy lub długoterminowy wynajem hal, zgodnie z wymaganiami klienta. Posiadamy do wynajęcia również powierzchnie biurowe w budynku administracyjnym przy ul. Mościckiego 197.
Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Małopolskiego Rynku Hurtowego S.A. lub telefonicznie pod nr. 502 054 134 lub 14 622-15-17, w godz. 9.00 – 14.00,
Informacja dla Akcjonariuszy Spółki posiadający akcje serii „C”.

Skarb Państwa zamierza zbyć 13 500 akcji stanowiących 9,99% kapitału zakładowego spółki Małopolski Rynek Hurtowy Spółka Akcyjna z siedzibą w Tarnowie. W przypadku zainteresowania zakupem w/w akcji należy zwrócić się bezpośrednio do Zarządu na adres Małopolski Rynek Hurtowy S.A., ul. Mościckiego 197, 33-100 Tarnów.
Na terenie Małopolskiego Rynku Hurtowego – Giełdy owocowo-warzywnej w Tarnowie obowiązuje Regulamin Użytkowników MRH. Regulamin zawiera Załącznik nr 1 – cennik określający wysokość opłat pobieranych od Użytkowników. Cennik został opracowany z uwzględnieniem pobieranych opłat targowych zgodnie z regulaminem targowisk powszechnie obowiązującym na terenie Miasta Tarnowa.
Małopolski Rynek Hurtowy S.A. zamierza wynająć ok. 1,5 ha powierzchni przy ul. Giełdowej przeznaczonej na działalność usługową.